CEETA Live

Pokonując barierę odległości i wymogu spotykania się w sali szkoleniowej, prosto zza swoich biurek, często podczas pracy w formie „home office”, nadajemy nowy wymiar profesjonalnej edukacji biznesowej zachowując najwyższe standardy. „CEETA Live” to efektywne i interaktywne uczestnictwo w pełnowymiarowych, wysokiej jakości, profesjonalnych szkoleniach. Bezpośredni kontakt z prowadzącym oraz pozostałymi uczestnikami zajęć pozwala na swobodny udział w dyskusji i daje możliwość zadawania pytań „na żywo”. Najnowsze rozwiązania technologiczne wspierane przez doświadczony zespół reżyserów i realizatorów transmisji tworzą komfortowe środowisko dla ekspertów prowadzących szkolenia jak i profesjonalistów będących uczestnikami tych zajęć.

Nieszablonowa formuła oraz najwyższej klasy prowadzący stawiają czoło aktualnym, trudnym wyzwaniom rynku i doskonale uzupełniają zapotrzebowanie na najwyższej rangi praktyczną wiedzę i doświadczenie w kluczowych obszarach finansów i prawa. W oparciu o wieloletnie doświadczenie we współpracy z najlepszymi ekspertami prezentujemy aktualny zestaw ważnych dla praktyków rynku obszarów tematycznych, dostępnych w formule online prosto ze studia „CEETA Live”.

Funkcjonowanie w trudnych czasach głębokiego kryzysu to również, jeśli nie przede wszystkim, umiejętna i fachowa selekcja grona doświadczonych i sprawdzonych doradców  jak również strumienia kontaktu z dostawcą z sektora profesjonalnych szkoleń. Inwestycja cennego czasu kadry kierowniczej i specjalistów oraz środków firmy powinna przebiegać we współpracy ze sprawdzonym organizatorem szkoleń, w oparciu o reputację i opinie wśród dotychczasowych klientów. Szkolenia CEETA to konfrontacja wiedzy i doświadczenia wysokiej klasy ekspertów ze środowiskiem profesjonalnych uczestników rynku. Naszym celem jest stworzenie warunków do ugruntowania swojej wiedzy jak i uczestnictwo w dyskusji z pozostałymi uczestnikami zajęć którzy reprezentują często środowisko klientów, podmiotów konkurencyjnych oraz instytucji nadzorczych i doradczych.

Inwestycja we współpracę z CEETA pozwala naszym klientom zachować poczucie niezależności i tym samym daje swobodę funkcjonowania poza ramami polityki marketingowej firm doradczych lub dostawców rozwiązań. Generuje to atmosferę do analizy szczegółowych zagadnień tematycznych oraz praktycznych przypadków. Informacje uzyskane na szkoleniach nie mogą stanowić bezpośredniej alternatywy do opinii i dokumentacji opracowywanych przez specjalizujące się w poszczególnych dziedzinach profesjonalne podmioty ale na pewno umiejętnie pogłębiają i podnoszą poziom praktycznej wiedzy uczestników. Poprzez aktywny udział w szkoleniach i tym samym kontakt z praktyką rynkową, nasi klienci umacniają nie tylko poziom swoich kompetencji ale pozycję negocjacyjną w relacji z kontrahentami i rynkiem doradców. Próba korelacji poziomu nabytej wiedzy z uzyskiwanymi wynikami w ramach negocjacji biznesowych nabiera coraz większej rangi i podnosi sens dyskusji nad wpływem inwestycji w naukę na bezpośrednie wyniki finansowe podmiotu, tym bardziej w czasach wzmożonej kontroli kosztów.