O firmie

CEETA powstała w styczniu 2003. Jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu najwyższej klasy warsztatów szkoleniowych, seminariów i kongresów gospodarczych w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Swoją ofertę kierujemy do firm i instytucji które swoje plany i rozwój działalności opierają w dużej mierze również na rozwoju swojej kadry.

Wąskie ukierunkowanie się w stronę tematów związanych z inżynierią finansową, polskim i międzynarodowym prawem finansowym oraz szeroko rozumianą tematyką dotyczącą finansów w gospodarce, pozwoliło nam zdobyć zaufanie i być rozpoznawalnym wśród kadry menadżerskiej większości instytucji finansowych, renomowanych firm doradczych, prawniczych oraz przedsiębiorstw.

Od 2003 roku zrealizowaliśmy ponad 500 zaawansowanych merytorycznie, eksperckich sesji szkoleniowych,semianariów i kongresów. Współpracujemy ze środowiskiem eksperckim z Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych. Ponad 10 000 osób wzięło udział w wydarzeniach organizowanych przez nasz zespół. Wsłuchujemy się w opinie naszych klientów, stale śledzimy tendencje oraz funkcjonowanie interesujacych nas obszarów tematycznych i staramy sie wychodzic naprzeciw oczekiwaniom uczestników rynku stawiajac reputację i doskonałosc za priorytet.